Славиша Стоянович ударен в Македония

Бившият треньор на "Левски" Славиша Стоянович започна със загуба работата си като национален селекционер на Латвия. Неговият тим бе победен с 1:3 при гостуването на Северна Македония в двубой от група "G" на европейските квалификации.

Срещата на стадион "Филип Втори" в Скопие беше под номер 100 с националната фланелка на местната легенда Горан Пандев. Домакините откриха още в 11-ата минута чрез Езджан Алиоски след асистенция на Пандев. Малко по-късно Елиф Елмас удвои. До края Пандев, Хасани и Несторовски пропуснаха още положения.

Македонците допуснаха гол чак в 87-ата минута чрез Вячеслав Исаевс, но до края върнаха аванса си от две попадения. Елмас оформи крайното 3:1, а гостите завършиха с човек по-малко след втория жълт картон на Андрейс Сиганикс.