Израел измъчи Роналдо

Израел и Португалия направиха зрелищен мач и завършиха 3:3 в изтеглен мач от група "F" на световните квалификации. Така двата тима остават с по 8 точки на втората позиция след Русия. Голямата звезда на португалците Кристиано Роналдо ще се запомни с двете си бурни претенции за дузпи и жълтия си картон.
Още във втората минута Бруно Алвеш откри резултата, но до края на полувремето домакините стигнаха до пълен обрат. Първо Хемед се разписа с красив удар, а пет минути преди почивката Басат изведе израелците напред.
През втората част играчите на Паоло Бенто натиснаха своя съперник, но при един ъглов удар Гершон вкара трети гол за домакините. В ответната атака Елдер Пощига върна едно попадение. До края португалците натикаха съперника си в неговата половина, а в последната минута от добавеното време Фабио Коентрао донесе точката.