„Юве“ и ПСЖ продължават в лигата (видео)

Отборите на „Пари Сен Жермен" и „Ювентус" се присъединиха към „Борусия" (Дортмунд) и „Манчестър Юнайтед" на четвъртфиналите в Шампионската лига.

В осминафинална среща-реванш от турнира снощи в Париж ПСЖ и „Валенсия" завършиха 1:1. С гол на Жонас в 55-ата минута гостите поведоха в резултата. В 66-ата минута Езекил Лавеци се възползва от груба грешка в защитата на гостите и изравни.

Благодарение на победата си с 2:1 в първия мач парижани се класираха напред с общ резултат от двете срещи 3:2.

В Торино „Ювентус" победи „Селтик" с 2:0. Матри в 24-ата минута и Куалярела в 65-ата минута бяха точни отбора на Антонио Конте.

В първия мач италианският тим победи с 3:0. С общ резултат от двата мача 5:0 „Ювентус" продължава на четвъртфиналите.